INWESTYCJA

Luksusowe apartamenty w sercu Mokotowa

GRAZIOSO APARTAMENTY

Grazioso Apartamenty to najnowszy etap kompleksu apartamentowego wykonanego na zlecenie spółki Grazioso - PD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - działającej w  grupie  EKO-PARK która zrealizowała przeważającą część osiedla o tej samej nazwie,  uznanego za jedną z najciekawszych architektonicznie i najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie, składającego się z  10  zespołów  rezydencji mieszkaniowych o unikalnej  architekturze.  Autorem projektu  jest czołowa warszawska pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates. Zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego inwestycja składa się z pięciu budynków, w których jest łącznie 158 apartamentów o powierzchni od około 53m2 do około 187 m2 , lokale usługowe  oraz podziemny garaż i komorki lokatorskie. Wszystkie apartamenty posiadają przestronne balkony, tarasy lub ogródki.

Teren kompleksu został zaaranżowany bardzo starannie ze szczególną dbałością o atrakcyjne rozwiązania w zakresie architektury zieleni.  Na terenie kompleksu Grazioso znajduje się plac zabaw, wiele ozdobnych drzew i krzewów. Grazioso Apartamenty cechuje najwyższy standard wykończenia i dbałość o każdy detal. W części wspólnej budynków zostały zastosowane naturalne materiały: szlachetne drewno, naturalny kamień, wysokiej klasy ceramika i ślusarka aluminiowa.

Osiedle EKO-PARK zrealizowane w przeważającej części przez spółkę "EKO-PARK" S.A. to znacznie więcej niż apartamenty. Mieszkańcy mają do dyspozycji liczne  punkty usługowe, salony SPA, kosmetyczne oraz liczne sklepy, urokliwe kawiarnie i restauracje. W sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, banki, kina, teatry i centra rekreacyjne. W pobliżu osiedla znajduje się linia tramwajowa, autobusowa oraz stacja metra. Inwestycja została przygotowana przede wszystkim z myślą o tych wszystkich, którzy docenią komfort życia w mieście w otoczeniu naturalnej zieleni Pola Mokotowskiego, a przy tym łatwy dostęp do pełnej infrastruktury usługowej i handlowej stolicy. Grazioso Apartamenty to wyjątkowe miejsce dla elit i koneserów apartamentów o najwyższym standardzie.